Nemzeti parkok Fórum
Általános információk Tartományok és területek Városok Apróhirdetések





Fórum » Kanadai magyarok

» Új hozzászólás írása

Csabito, 2011-01-22 20:37:10
Sziasztok mindenkinek, kis segitságeteket kérném, Londonban dolgoztma körülbelül 8 hónapot mint felszolgáló, konyhai kisegitő, fura módon kint utáljáj egy mást a magyarok, még egymás munkájá is képesek elvenni( engem 2x rugattak ki magyarok féltették a poziciójukat!!!) Hazatértem majd vállalkozásba kezdtem , mivel 6 éve fuvarozással foglalkozom, furgonnal áruszállitás nyugati Uniós tagállamokba, annyit mondok senki és semmi nem undorítóbb mint magyarország, egyszerűen kerek-perec megmondom szinte senki nem fizeti ki a munkákat amiket teljes odaadással elvégeztem. (ezt szeretném később Kanadában is csinálni, fuvarozni.)2011, őszén szívesen kiköltöznék kanadába, persze azért ilyen későn mivel a nyelvtudásomat nem érzem még elég stabilnak, :( mindössze annyi lenne a kérdésem, mik a akilátások emberek?? Érdemes meg lehet próbálni??Esetleg valaki munkában tudna e segiteni.. ? Hálás vagy a válaszaitokért amennyiben segitene kicsit valaki, csak egy lökés kell...
kis biztatás
Köszönm mindenkinek aki úgy gondolja érdemes vagyok a válaszadásra
E-mail címem ahová írhattok: csabito27@gmail.com
Köszönöm mindenkinek emberek!!
Aisa, 2011-01-19 19:36:34
Kedves Gábor!
Maga nagyon Kedves! Nem is tudom miért van itt? Elkeseríteni a segítséget kéröket és okoskodni ,vagy segítséget,útmutatást adni azoknak akik ezt kérik öntöl! Miért ajál fel olyan dolgot amit nem szívessen tesz meg és csak bántó dolgokat ír!
Kiváncsi lennék ,hogy maga mikor és ,hogyan került ki oda? Biztossan voltak jó segítöi . Vagy magát csak úgy puszira beengedték és félti a kolbászt amiböl ott sincs a kerités!!!! Én azt mondom aki ki akar menni az menjen és komoly emberek tanácsát kérje ki ,mert ez nem egy szerencsés segítség! Megbántani embereket és lehurogni!:-(((((( Szégyelem ,hogy ilyen Magyar emberek vannak akik elfelejtik ,hogy honnan jöttek!:-(
Csatlakozom az elöttem írohoz! Én se jövök erre az oldalra többet!
Okostojások mindenhol vannak sajnos!
Aisa, 2011-01-19 19:32:05
Kedves Gábor!
Maga nagyon Kedves! Nem is tudom miért van itt? Elkeseríteni a segítséget kéröket és okoskodni ,vagy segítséget,útmutatást adni azoknak akik ezt kérik öntöl! Miért ajál fel olyan dolgot amit nem szívessen tesz meg és csak bántó dolgokat ír!
Kiváncsi lennék ,hogy maga mikor és ,hogyan került ki oda? Biztossan voltak jó segítöi . Vagy magát csak úgy puszira beengedték és félti a kolbászt amiböl ott sincs a kerités!!!! Én azt mondom aki ki akar menni az menjen és komoly emberek tanácsát kérje ki ,mert ez nem egy szerencsés segítség! Megbántani embereket és lehurogni!:-(((((( Szégyelem ,hogy ilyen Magyar emberek vannak akik elfelejtik ,hogy honnan jöttek!:-(
Csatlakozom az elöttem írohoz! Én se jövök erre az oldalra többet!
Okostojások mindenhol vannak sajnos!
AndiOntario, 2011-01-19 16:44:48
A pampog.com -on voltak kanadai allasok regebben, nemtom van-e meg.
Gábor-Tábor, 2011-01-08 22:11:23
Gábor!

Ön testesíti meg a Kanadában élő magyarok azon rétegét, aki örül hogy kint lehet, de jót nevet azon aki ki szeretne jutni. Nem a "más" megoldást keresőkre gondoltam! Fennhangon, magas lóról, ripacs módon válaszolgat, mit sem törődve más önérzetével. Egy nemrégiben hazatért barátom mondta, ( mert nekem, önnel ellentétben vannak ) hogy sajnos sok önhöz hasonló kakukktojás van kint, de ha nagy ívben elkerülöd a fajtájukat még jól is érezheted magad. " Magyar a magyarról " Ennyit erről a portálról, ide nem lépek fel többet!!! Lényegi információt csak úgy kaptam, hogy közben szégyelltem magam, pedig én csak olvasgattam, nem is kérdeztem semmit.

Kedves
Gábor, "az éteri lény" további jó mulatást a kijutni vágyó alantas lényeken! Ja és a bal felső sarokba magyarul írtam véletlen! Upppsz! Te kakukktojás!
Gábor-Tábor, 2011-01-08 22:11:16
Gábor!

Ön testesíti meg a Kanadában élő magyarok azon rétegét, aki örül hogy kint lehet, de jót nevet azon aki ki szeretne jutni. Nem a "más" megoldást keresőkre gondoltam! Fennhangon, magas lóról, ripacs módon válaszolgat, mit sem törődve más önérzetével. Egy nemrégiben hazatért barátom mondta, ( mert nekem, önnel ellentétben vannak ) hogy sajnos sok önhöz hasonló kakukktojás van kint, de ha nagy ívben elkerülöd a fajtájukat még jól is érezheted magad. " Magyar a magyarról " Ennyit erről a portálról, ide nem lépek fel többet!!! Lényegi információt csak úgy kaptam, hogy közben szégyelltem magam, pedig én csak olvasgattam, nem is kérdeztem semmit.

Kedves
Gábor, "az éteri lény" további jó mulatást a kijutni vágyó alantas lényeken! Ja és a bal felső sarokba magyarul írtam véletlen! Upppsz! Te kakukktojás!
Gábor-Tábor, 2011-01-08 22:11:09
Gábor!

Ön testesíti meg a Kanadában élő magyarok azon rétegét, aki örül hogy kint lehet, de jót nevet azon aki ki szeretne jutni. Nem a "más" megoldást keresőkre gondoltam! Fennhangon, magas lóról, ripacs módon válaszolgat, mit sem törődve más önérzetével. Egy nemrégiben hazatért barátom mondta, ( mert nekem, önnel ellentétben vannak ) hogy sajnos sok önhöz hasonló kakukktojás van kint, de ha nagy ívben elkerülöd a fajtájukat még jól is érezheted magad. " Magyar a magyarról " Ennyit erről a portálról, ide nem lépek fel többet!!! Lényegi információt csak úgy kaptam, hogy közben szégyelltem magam, pedig én csak olvasgattam, nem is kérdeztem semmit.

Kedves
Gábor, "az éteri lény" további jó mulatást a kijutni vágyó alantas lényeken! Ja és a bal felső sarokba magyarul írtam véletlen! Upppsz! Te kakukktojás!
Gábor-Tábor, 2011-01-08 22:10:32
Gábor!

Ön testesíti meg a Kanadában élő magyarok azon rétegét, aki örül hogy kint lehet, de jót nevet azon aki ki szeretne jutni. Nem a "más" megoldást keresőkre gondoltam! Fennhangon, magas lóról, ripacs módon válaszolgat, mit sem törődve más önérzetével. Egy nemrégiben hazatért barátom mondta, ( mert nekem, önnel ellentétben vannak ) hogy sajnos sok önhöz hasonló kakukktojás van kint, de ha nagy ívben elkerülöd a fajtájukat még jól is érezheted magad. " Magyar a magyarról " Ennyit erről a portálról, ide nem lépek fel többet!!! Lényegi információt csak úgy kaptam, hogy közben szégyelltem magam, pedig én csak olvasgattam, nem is kérdeztem semmit.

Kedves
Gábor, "az éteri lény" további jó mulatást a kijutni vágyó alantas lényeken! Ja és a bal felső sarokba magyarul írtam véletlen! Upppsz! Te kakukktojás!
tamaska, 2010-12-30 16:51:12
hahoo sziasztok en is segitsegeteket szeretnem kerni Erdelyi magyar vagyok es ki szeretnek jutni Kanadaba az epiteszetben dolgozok 33 eves vagyok 2 gyerek edesapja szeretnem ha segitenetek egy munka hely talalasaban meg csinaltam a tesztet valami 63 pontot kaptam szerintem ha lenne egy munka hely ajanlatom utnem a mercet ,
koszonettel Csaba vagyok email psztcsaba@yahoo.com
Gabor, 2010-11-30 19:25:46
"gimmy"

- "segitséget kérnék munkalehetöséget illetöleg." -->> MILYEN segitsegre gondolt?

Ma , a valasza elott annyit tehetek, hogy itt egy lista, kb 9 oldal, konyhai munkaval osszefuggo, azonnal betoltheto allas-lista, Toronto varosabol.

http://toronto.kijiji.ca/f-jobs-W0QQCatIdZ45

A jobb felso sarokban, a kereso mezobe irja be azt a szot, amit keres, pl. szakacs.
Igaza van, NE magyarul irja be.
Nekem 9 oldalnyi munka ajanlat volt a talalatom.

Udvozlettel: Gabor
gimmy, 2010-11-26 21:40:09
ÜDV MINDENKINEK!!!! egy magyar-amerikai konyhát ismerö magyar szakács vagyok, segitséget kérnék munkalehetöséget illetöleg.
a segitséget elöre is megkoszönöm!!
rommel, 2010-11-18 14:02:17
Nem tudom ki mit gondol, arról hogy a külföldi magyarok, segítik egymást, vagy nem. Itthon is ugyan úgy eltapossa az egyik a másikat. alapból csak azokat az embereket keressük, akik valóban segítenek. Biztos vagyok abban, van olyan aki becsületesen segít! Én rá vadászok.
Ancsi, 2010-11-09 19:38:47
Ha valakit erdekel talaltam par kanadai munkat a pampog.com -on x
kiskuba82, 2010-11-08 22:39:25
azt tudjatok remelem ujj bevandorlok,hogy senkiben sem szabad megbizni!a hataron tul.nem tart ossze a magyar ugy ahogy kene,engem is lehuztak$400-al mikor kijottem!amit en es a csaladom elert azt mi csinaltuk magunknak.NEHEZ VOLT!!
kiskuba82, 2010-11-08 22:32:40
igen en tudom!csak meg ott se fogtam semmit?!
Tartományok: Alberta, Brit Columbia (British Columbia), Manitoba, Ontario, Prince Edward-sziget (Prince Edward Island), Québec, Saskatchewan, Új-Brunswick (New Brunswick), Új-Skócia (Nova Scotia), Újfundland és Labrador (Newfoundland and Labrador),
Területek: Északnyugati Területek (Northwest Territories), Nunavut, Yukon terület (Yukon Territory),
Városok: Calgary, Edmonton, Fredericton, Halifax, Iqaluit, Montréal, Ottawa, Regina, Saskatoon, St. Albert, Toronto, Vancouver, Victoria, Whitehorse, Winnipeg, Yellowknife,
Nemzeti parkok: Nahanni Nemzeti Park, Wood Buffalo Nemzeti Park, Yoho Nemzeti Park,

Impresszum | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat | Kanada