Nemzeti parkok Fórum
Általános információk Tartományok és területek Városok Apróhirdetések





Fórum » személy kereső

» Új hozzászólás írása

...
7
of
7
Utolsó oldal »
Annamária, 2011-10-03 00:04:47
Lengyel Annamária vagyok.kereszt szüleimet keresem aki 56-ban mentek ki és QEBECBEN ÉLNEK.nEM TUDOM MERRE.nEVÜK lENGYEL GÉZA és feleségéről annyit tudok hogy Normande.Ha tudnak segitsenek.Már régrn beszéltem velük.
Annamária, 2011-10-03 00:04:04
Lengyel Annamária vagyok.kereszt szüleimet keresem aki 56-ban mentek ki és QEBECBEN ÉLNEK.nEM TUDOM MERRE.nEVÜK lENGYEL GÉZA és feleségéről annyit tudok hogy Normande.Ha tudnak segitsenek.Már régrn beszéltem velük.
Annamária, 2011-10-03 00:03:03
Lengyel Annamária vagyok.kereszt szüleimet keresem aki 56-ban mentek ki és QEBECBEN ÉLNEK.nEM TUDOM MERRE.nEVÜK lENGYEL GÉZA és feleségéről annyit tudok hogy Normande.Ha tudnak segitsenek.Már régrn beszéltem velük.
AtSSyfQrwr, 2011-09-13 10:15:57
Why do I bother clalnig up people when I can just read this!
Dr.PdK, 2011-09-04 16:30:07

 Bözse :  1+2 talalatom van nevvel, cimmel, telefonszammal, terkeppel. Egy Toronto elovarosaban, Oakville-ben, a masik ketto Toronto kozeleben. Ha ez nem talalt, akkor mar csak a Nemzetkozi Voroskereszt tud segiteni, irodajuk Budapesten, itt van szemelykereso es csaladegyesito szolgalat.

erzsi, 2011-09-02 14:18:34

Sziasztok.Erzsi vagyok.Légyszi segítsetek!Keresek egy személyt.A neve:Roland Benkö/Benko/.Ausztriában született.25éve Torontóban él.A vállalkozása hűtő/légkondicionálás/és fűtőrendszerekkel foglalkozik.Két gyermeke van egy fiú Õ informatikai-grafikus egy lány Õ ígéretes színésznő.Kérem ha bárki bármit tud róla közölje azt velem:erzsi725@citromail.hu e-mail címemen.KÖSZÖNÖM.

naruto1979, 2011-07-12 10:36:45
szeszler Barbara vagyok még mindig keressem Krajcár Ilonát, ha bárki bármilyen informácoit tud róla akkor kérem irjon a ertlb@freemail.hu-ra!
évi, 2011-07-04 14:01:21
Bonyhádról elszármazott zsidó személyekkel készítek riportokat, júl 7-től Kanadában tartozkodom 4 napig. Ha valaki esetleg ismer ilyen személyt, szívesen felvenném vele a kapcsolatot. Illés Éva, középiskolai tanár vagyok. Email cím: illes.eva14@gmail.com
naruto1979, 2011-06-26 11:28:15
Elnézést kérek,hogy ismeretlenül zavarom csak a nevelő anyukámat keresem.Kb 11 éve ment ki Canadába,és elvesztetük egymást.Az utolso cim amit tudtam már nem él.Hátha tud nekem segiteni.Krajcár Ilonának hivják,és ez az utolso cimem:Toronto 301 ROBINA AVE YORK PONTAIRO NI6C3Z2 KANADa.Már nagyon sok mindent megprobáltam, de nem adom fel,és reménykedem hogy még életben van.Még egyszer elnését kérek,de meg probálok mindent hogy megtaláljam öt.Tisztelettel:Szeszler Barbara
Tartományok: Alberta, Brit Columbia (British Columbia), Manitoba, Ontario, Prince Edward-sziget (Prince Edward Island), Québec, Saskatchewan, Új-Brunswick (New Brunswick), Új-Skócia (Nova Scotia), Újfundland és Labrador (Newfoundland and Labrador),
Területek: Északnyugati Területek (Northwest Territories), Nunavut, Yukon terület (Yukon Territory),
Városok: Calgary, Edmonton, Fredericton, Halifax, Iqaluit, Montréal, Ottawa, Regina, Saskatoon, St. Albert, Toronto, Vancouver, Victoria, Whitehorse, Winnipeg, Yellowknife,
Nemzeti parkok: Nahanni Nemzeti Park, Wood Buffalo Nemzeti Park, Yoho Nemzeti Park,

Impresszum | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat | Kanada