Nemzeti parkok Fórum
Általános információk Tartományok és területek Városok Apróhirdetések





Fórum » Kanadai magyarok

» Új hozzászólás írása

azta, 2011-09-05 14:51:06
azta, 2011-09-05 14:48:27
lala, 2011-09-04 08:54:22












lala, 2011-09-04 08:46:49
Üdvözlök midenkit és fontos lehet.Találtam egy olyan céget amelynek a terméke megváltoztatta benem az eddigi hosszú és egészséges életröl szóló elképzelésemet,

mivel hogy még jelenleg Magyarországon kezték el a bevezetését, ezért nagyon nagy a lehetöség az egész világon nagyon sokat lehet profitálni raktárnyitás stb.

email.aranyoslajos@freemail.hu

web.http://vilagujdonsagok.blogspot.com/  
 

Dr.PdK, 2011-08-14 16:49:04

Alicka - Ki fogja talalni, hogy az On jopofa haverjainak, mas neven a remhirterjesztoknek MIT kivanok es HOVA ? A jo "dolgok" egyszeruek, Kanada jo is es egyszeru is.

Alice, 2011-08-14 08:39:21
Dr.PdK,
köszönöm szépen a választ.
Azért, gondoltam, hogy nehezen lehet kutyussal bérelni lakást, mert itt sokan azt mondták nekem, hogy ne is vigyem , adjam örökbe, mert nem sok lakásba engedik be őt. Most akkor megnyugodtam, hogy mégsem így van. 
Köszönöm.
Dr.PdK, 2011-08-13 22:06:27

Alicka,
Kanada egy NORMALIS orszag, miert ne lehetne kutyaval lakast berelni? Igen, itt is vannak "flancos" helyek, ahova nem lehet kis-allatot bevinni, de nem jellemzo. Es most a valasz az egyetlen kerdesere:
 

http://canada.travelall.com/ont/acc/toronto/camping.htm
Alice, 2011-08-13 18:17:14
Dr.PdK,
de jó! Köszönöm a lehetőséget. Akkor a kérdésem az, hogy van-e Torontoban olyan hely, ahol lehet lakókocsiban élni egy ideig. Mondjuk pár hónapig. (A kiskutyám miatt gondoltam erre a lehetőségre, mert valószínűleg nem sok lakásba lehet kutyust bevinni.) Vannak-e emberek akik így élnek? Lehetséges ez?
Dr.PdK, 2011-08-13 16:44:08
Alicka, A "kiegeszitese" JOGOS, ezert egy(1) jo kerdeset varom, oszinte valaszt kap.
Alice, 2011-08-13 14:44:08
Dr.PdK,
"nem leszünk hálátlanok" .... ez Kanadaban NEM diva, itt NINCS "pult alatt" es korrupcio!

igen, ez nagyon tetszik, hogy nincs pult alatt és korrupció!
Alice, 2011-08-13 14:33:59

Dr.PdK,
köszönöm, hogy válaszolt. Torontoba szeretnék menni pár hónap múlva és szeretném magammal vinni a kutyámat. Remélem, hogy nem kell majd sokáig ott tartanom a megőrzőben őt.
Igen, véletlenül írtam kisbetűvel Kanadát,bocsánat.
Amúgy nem "nyilas misi" , hanem " nemecsek ernő"!
Nyilas Misi, Jókai Mór Légy jó mindhalálig c. könyvében volt, "nemecsek ernő" pedig Molnár Ferenc A Pál utcai fiúk c. regényében. Ezt csak kiegészítésnek. :)



ATESZ, 2011-08-11 14:38:28
Dr.PdK, 2011-08-05 19:09:37

rockshe,
A valaszom elott, az alabbi szavakat, kifejezeseket nem sikerult megerteni:
"ki költözni"  .... EGY SZO!!!... de akkor sem ertem, hogy mit akar, ilyen szo nincs!
 "kanadába" .... van batorsaga "nyilas misi"-kent nevezni "K"anada-t ?
 "Magyarországon"  .... Kanadaba akar jonni, de szulohazajat tiszteli meg, hogy helyesen irja, On erti sajat magat?
 "meghallni"... megha(ll)ani   vagy megha(l)ni ?...micsoda kulonbseg....figyeljen jobban !
 "bárki aki tudna kanadában munkát kérem
irjon" ... K..anadaban, aki akar, az tud dolgozni!
 "nem leszünk hálátlanok" .... ez Kanadaban NEM diva, itt NINCS "pult alatt" es korrupcio!
 "megegyezünk,"... NE a Forumokon kolduljon, mert Kanada MASKENT mukodik !!!!
 "csak valaki segítsen" ... a "segiteni" ige mar a szotarakban sincs benne ... ez nem vicc!
 "
olyan munka kellene ami jól fizet" ...az alomvilagbol MARS le a Foldre !!
Varom a valaszat, es ha kepes tisztesseges levelet irni, igerem, hogy tisztesseges valaszt adok.

Dr.PdK, 2011-08-05 18:58:21

Alicka,
IGEN, vannak ilyen allat-menhelyek,  megorzok. Allitasom igazolasara kerestem ilyen telepeket, nagyabol 1 perc alatt nevvel, cimmel, telefonnal, terkeppel, tartomanyok es teruletek szerint rendezve talaltam ezeket.
Ha en meg tudtam tenni, akkor On IS meg tudja ezt tenni, mert mint latjuk, tudja hasznalni az internetet, ha nem is megfeleloen...
Itt a trukk: www.google.ca  --- MONDOM  .CA ... !!!!
Gondolom, hogy orulne annak, ha ezt meg is irtam volna Onnek, ahogyan en is orultem volna annak, ha megirja, hogy melyik varosban, tartomanyban keresi ezeket a telepeket.
Nehogy kifelejtsem, SZEGYLJE MAGAT, amiert orcatlanul kisbetuvel irta a vilag egyik legelhetobb eletet biztosito orszag nevet,...tudja..."nyilas misi" , ahol a boldogulasat is keresi!!!

Dr.PdK, 2011-08-05 18:56:40

Alicka,
IGEN, vannak ilyen allat-menhelyek,  megorzok. Allitasom igazolasara kerestem ilyen telepeket, nagyabol 1 perc alatt nevvel, cimmel, telefonnal, terkeppel, tartomanyok es teruletek szerint rendezve talaltam ezeket.
Ha en meg tudtam tenni, akkor On IS meg tudja ezt tenni, mert mint latjuk, tudja hasznalni az internetet, ha nem is megfeleloen...
Itt a trukk: www.google.ca  --- MONDOM  .CA ... !!!!
Gondolom, hogy orulne annak, ha ezt meg is irtam volna Onnek, ahogyan en is orultem volna annak, ha megirja, hogy melyik varosban, tartomanyban keresi ezeket a telepeket.
Nehogy kifelejtsem, SZEGYLJE MAGAT, amiert orcatlanul kisbetuvel irta a vilag egyik legelhetobb eletet biztosito orszag nevet,...tudja..."nyilas misi" , ahol a boldogulasat is keresi!!!

rockshe, 2011-08-05 15:47:08
Sziasztok, a segítségeteket szertnénk kérni, nagyon szertnénk ki költözni kanadába, Magyarországon, már nincs semmi lehetőség, itt sajnos már csak meghallni lehet,az emberek ezresekért támadják egymást, meg hasonlók, és nem hogy számlákat fizetni, még a létfontosságu dolgokat is nagyon nehezen lehet fenntartani, siralmas a helyzet, bárki aki tudna kanadában munkát kérem irjon, nem leszünk hálátlanok, megegyezünk, csak valaki segítsen, 2en lennénk én és a párom, itt sajnos nem tudjuk meg alapozni a jövönket, olyan munka kellene ami jól fizet, és ketten tudjuk csinálni,nagyon kétségbe vagyunk esve aki tudna segíteni kérem irjon erre az e- mail címre: kameleontank@freemail.hu elöre is köszönöm
Tartományok: Alberta, Brit Columbia (British Columbia), Manitoba, Ontario, Prince Edward-sziget (Prince Edward Island), Québec, Saskatchewan, Új-Brunswick (New Brunswick), Új-Skócia (Nova Scotia), Újfundland és Labrador (Newfoundland and Labrador),
Területek: Északnyugati Területek (Northwest Territories), Nunavut, Yukon terület (Yukon Territory),
Városok: Calgary, Edmonton, Fredericton, Halifax, Iqaluit, Montréal, Ottawa, Regina, Saskatoon, St. Albert, Toronto, Vancouver, Victoria, Whitehorse, Winnipeg, Yellowknife,
Nemzeti parkok: Nahanni Nemzeti Park, Wood Buffalo Nemzeti Park, Yoho Nemzeti Park,

Impresszum | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat | Kanada