Nemzeti parkok Fórum
Általános információk Tartományok és területek Városok Apróhirdetések





Fórum » Kanadai munka

» Új hozzászólás írása

grófo, 2010-04-06 10:46:29
Sziasztok szakács vagyok és szeretnék kanadába dolgozni ha van akkor magyar Konyhán segitsetek köszi Grófo .06304409874
laci, 2010-03-24 08:35:15
Az előbb lemeradt az elérhetőségem
laciujhely@freemail.hu
Laci, 2010-03-24 08:34:01
Kedves kanadai Magyarok!

38 éves, főiskolát végzett fiatalember vagyok. Jelenleg mentőtisztként - ez a külföldi paramedicnek felel meg, de jóval többkompetenciával, gyógyszerelési lehetőséggel - dolgozom az Országos Mentőszolgálatnál. Nős, 2 gyermekem van 8 ill. 4 évesek. Ugy látom, lassan ideje elgondolkodni, érdemes e Magyarországon tovább megszakadni, mellékállásokat, éjszakai, hétvégi ügyeletet bevállalni, csak azért hogy a lakáskölcsönt és a kocsit ki tudjam fizetni. Katasztrófa ami itthon van bérek szintjén, kiemelve a mi fizetésünket. A munkám során ha kell szülész, belgyógyász, sebész, ideggyógyász meg minden féle vagyok, attól függően ki a beteg. Ezért itt 125 000 ft-o kapok havonta. Imádom a munkám, ez tartott eddig vissza, hogy ne lépjek valamit, de elegem van itthon mindenből, az országot " vezető " emberekből, a filléreskedésből.
Tahát az a kérdésem, elméletben van e arra lehetőség, hogy családostól kitelepüljünk, ott éljünk tovább. A munkámat szívesen végezném ott is tovább, bár az angol nyelvtudásom most még elég gyenge. Mégis mi a meglátásotok erről

Tisztelettel köszönönöm, várom a választ

Fejes László és cs.
laci, 2010-03-16 18:32:18
Üdvözletem!

Szakmámat tekintve Ácsmester vagyok,13 éves gyakorlattal!
Szivesen vállalnék munkát.tetök faházak épitésében!
Tudnátok segiteni megköszöném!Email:salamonlaszlo1@t-online.hu
laco, 2010-03-14 18:39:33
Email cimem: borzak51@citromail.hu
laco, 2010-03-14 18:34:33
Tisztelt Kanadában élő Magyarok! A segitségüket szeretném kérni.59 éves férfi vagyok.Salgótarjánban élek. Idősgondozó-ápoló szakmával rendelkezem.De itt férfi munkaerőre,ebben a szakmában nincsen szügség.Ha valaki a segitségemre tudna lenni,hogy Kanadában valamelyik Magyaroklakta idősotthonban,vagy házigondozásban részesülő Magyar családnál munkát tudnák vállalni,kérem,komolyan segitsen nekem.Ez év julius 1-én, jelenlegi munkahelyemen megszünik a munkaviszonyom/végkielégitéssel és 2011.márciusában tudnák korkedvezményes nyugdijba menni.Nagyon szeretnék kanadai magyaroknál dolgozni, ebben kérem a Tiszteletteljes segitségüket.
bigman31, 2010-03-10 13:12:50
Sziasztok!Ha tud vki nekem segiteni dolgozni kanadában az segithetne főleg fizikai
munka p:takaritás, mosogatás,vagy bármilyen fizikai munka sokat hallodtam már kanadáról szeretnék 1 pár évet lehúzni ott mivel most állás nélkül vagyok
Magyarországon meg elég gáz a helyzet inkább elküldik az embert,ezért magas
a munkanélküliség is!!Előre is köszönöm!!!
31 éves vagyok jó lenne 1 kis pénzt keresni amivel megalapozhatnám már a jövőmet
E mail:bigman31@citromail.hu
Msn:bojtike@msn.com
Bogy3sz, 2010-03-08 12:42:46
Sziasztok !

24-éves vagyok és családommal ki szeretnék települni kanadába.Van könnyü és nehézgépkezelőim is állitólag ez hiányszakmák között szerepel de sajnos az angollal még hadilábon állok ,de folyamatban van..Bármilyen munka érdekelne ha bármiben tudtok segiteni kérem jelentkezzetek a luteanbotond@indamail.hu e-mail cimen.Előre is köszönöm.
tomcsi79, 2010-03-05 10:55:05
Sziasztok.Tamás vagyok magyarba élek , de Németországban dolgozok csontozóként. Már unom hogy gályázok a semmiért mert itthon a családomnak még így is épp elég a pénz.Több szakmám van és dolgozok mint egy állat.Segítsetek ha tudtok.tomiboros79@freemail.hu
muranyi29, 2010-02-23 22:06:17
sziasztok!

Vancouver es kornyeken keresek munkat, faipari szakember vok de minden fele munka erdekelne. (en mar kint vagyok)
koszonom
muranyi29@freemail.hu
tomcsi, 2010-02-23 19:01:37
sziasztok en nem reg erkeztem ki torontoba,kb 1 honapja beiratkoztam iskolaba hogy minnel elobb megtanuljak angolul,de sajna a vartnal rosszabul megy.... :-) , otthon nemet nyelvet tanultam 8 evig es keverem nagyon.... olyas valakit keresnek aki segiteni tudna a tanulasban vagy valami jo otletet tudna adni hogy ragadjon ream valami, plussz ismerkednek magyar fiatalokkal 25 eves fiu vok es a wilson es a keele keresztezodesebe lakom, jonas.tomi@freemail.hu elore is koszonom ha van valakinek ream ideje,,,,,,,,,,,,,
DayTrader, 2010-02-22 18:05:07
Sziasztok!
Az én végzettségem Devizakereskedő,és szeretnék kimenni Kanadába dolgozni.
Ha valaki tud segítsen!

sarasotafx@gmal.com
putyi, 2010-02-14 11:09:50
Sziasztok! 35 éves Magyarországon élő család apa vagyok. Munkát keresek Canada területén. Szakmai végzetségeim szobafestő-mázoló és tapétázó, de elvégeztem a Tetnevelési Főiskolán a nemzetközi labdarúgó szakedzői szakot, melyben mind utánpotlás, mint felnött korosztályban szép eredményeket értem el. Dolgoztam Horvátországban 4 évet mint utazásszervező és mint ingatlan közvetittő, ezen kivül 10 évet voltam vállalkozó, édességiparban Magyarországon! Alap fokon beszélek angolul, horvátul, Elérhetőségem: baranyai1230@freemail.hu
netty, 2010-02-13 17:05:22
Sziasztok!Mi is szeretnénk,vagyis készülünk kiutazni Kanadába,én szociális gondozó,ápoló és boltvezető szakmával rendelkezem,a férjem pedig határőr volt,biztonsági őr,és a civil szakmája autószerelő mester,de mind emellett ért az épitőipari munkákhoz is!magyarországon van egzisztenciánk,dolgos becsületes emberek vagyunk,kik szeretnének végre normális körülmények között dolgozni és élni,ahol a gyermekeinknek megadhatjuk mindazt ami itt sajnos már lehetetlen :(
ha valaki tud ötlettel szolgálni miként célszerübb indulnunk kérem irjon nekem: zambo_anett@freemail.hu email cimemre,szivesen veszem a tanácsokat!
Köszönöm előre is! netty..
Gogo, 2010-02-02 20:07:29
Sziszi...

Ugyhogy meg nem beszelsz igazan angolul ugy gondolom,hogy nehez munkat talalni...
En Montrealban vagyok es amit tudok tanacsolni,vedd fel a kapcsolatot az ottani magyarokkal (pl:http://canadahun.com/forum/forumdisplay.php?f=73) es naluk erdekledj...hatha ok keresnek ill tudnak valamit...

Sok sikert
Tartományok: Alberta, Brit Columbia (British Columbia), Manitoba, Ontario, Prince Edward-sziget (Prince Edward Island), Québec, Saskatchewan, Új-Brunswick (New Brunswick), Új-Skócia (Nova Scotia), Újfundland és Labrador (Newfoundland and Labrador),
Területek: Északnyugati Területek (Northwest Territories), Nunavut, Yukon terület (Yukon Territory),
Városok: Calgary, Edmonton, Fredericton, Halifax, Iqaluit, Montréal, Ottawa, Regina, Saskatoon, St. Albert, Toronto, Vancouver, Victoria, Whitehorse, Winnipeg, Yellowknife,
Nemzeti parkok: Nahanni Nemzeti Park, Wood Buffalo Nemzeti Park, Yoho Nemzeti Park,

Impresszum | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat | Kanada