Nemzeti parkok Fórum
Általános információk Tartományok és területek Városok Apróhirdetések





Fórum » személy kereső

» Új hozzászólás írása

kocsistibi, 2012-01-31 19:18:15
sZÉP NAPOT bUDAPESTRÖL KERESEM kANADÁBA ÉLÖ MÁSODIK UNOKA TESTVÉREIMET,tAKÁCS eRZSI mELLINDA mARIKA IRÉNKE,AKINEK SZÜLI TAKÁCS fERENC dÖBRÖKÖZRÖL MENT KI 1956BAN,kÉREM JELENTKEZENEK §6 70 364 53 73RA.üDV kOCSIS tIBOR,BUDAPESTRÖL.
kocsistibi, 2012-01-31 19:17:25
sZÉP NAPOT bUDAPESTRÖL KERESEM kANADÁBA ÉLÖ MÁSODIK UNOKA TESTVÉREIMET,tAKÁCS eRZSI mELLINDA mARIKA IRÉNKE,AKINEK SZÜLI TAKÁCS fERENC dÖBRÖKÖZRÖL MENT KI 1956BAN,kÉREM JELENTKEZENEK §6 70 364 53 73RA.üDV kOCSIS tIBOR,BUDAPESTRÖL.
Gyögyö, 2011-12-08 19:06:21

Sziasztok!
 
Keresem Légrádi Andreát, 1961-ben született és Mosonmagyaróváron élt. Utolsó információ szerint Kanadában,Ontárioban él!
 
Kérlek titeteket, ha valaki tud esetleg róla valamit, kérem értesítsetek itt!
Hálás köszönettel:
Gyöngyi

Enike, 2011-12-02 13:09:59

Köszönöm Dr.PdK a segítséget, de sajnos ezekkel nem juttotam sokra. Ezért gondoltam, hogy ezen a forumon próbálok segítseget kérni. Így hát ha valaki tudna más információval is szolgálni azt megköszönném. Enike

Sissy, 2011-11-30 22:29:07
Keresem Nagy MARIA nevu osztalytarsamat ferjezett neve ha minden igaz Hadadian
1972 be erettsegizet Nagyvaradon(Oradea) osztalyfonoknoje   Frank  Melitta .
 Mar csak te hianyzol ,hogy teljes legyen az osztaly  jovore lessza 40 eves eretsegi talalkozonk nem szeretnem ha lemaradnal rola . Ha sikerul megtalalnunk kerlek vedd fel a kapcsolatott velem a Facebookon  nevem Ardelean(Nyeki)Erzsebet
  vagy telefonalj a kovetkezo kanadai szamra 250 412 69 16
Dr.PdK, 2011-11-25 03:30:14

Enike,
1) - Magyar Voroskereszt keresoszolgalat
http://www.keresoszolgalat.hu/
2) - kanadai telefonkonyv
http://www.canada411.ca/
 

Enike, 2011-11-17 15:57:29

Sziasztok! Szeretném megtalálni a nagybátyámat és ehhez szeretnék segítséget kérni. Annyit tudok, hogy Pásztor Andrásnak hívják és 1953. áprilisában született Magyarországon. Sebők Magdolna az anyukám és Õ a testvére. Kb 19-21 éves lehetett amikor elhagyta Magyarországot. Utolsó információm róla, hogy Torontóban él és egy szállodában dolgozik liftszerelőként. Bár ez az információ nagyon régi de remélem, hogy ismeri valaki és tud nekem segíteni. Megadom a közvetlen email címem ha valaki információval tud szolgálni: lolitta77@gmail.com Előre is köszönöm szépen! Enike

Dr.PdK, 2011-10-15 02:43:29
Gerg? - Hireim vannak, kulon Onnek! Ujbol belepillantottam ertekes soraiba, es minden batorsagomat osszeszedve arra biztatom, hogy a "hazorzojet" tegezze! Nem, nincs igaza, van meg tovabb is... talaltam, kulon az On szamara egy valodi "gyongyszemet", itt olvashatja:
"hello Én miskolcrol irok és érdeklödnék hogy lenne érdemes kiutazni
kanadába nekem van 3 szakmám de laknak ott rokonok de még ök se régen
vannak kint de ök menekültként mentek ki.én is ugy akarnám meg probálni
de olvastam többet hogy lehet máskép is akinek szakmája van és
segitséget szeretnék kérni hogy milyen státuszban érdemes
elöreis köszönöm !!!
üdv zorromester"
Nos, most mar igazan osszekaphatja magat, es megmutathatja, hogyan is kellene egy "rendes" valaszt adni.... varom valaszat !!!
Dr.PdK, 2011-10-12 01:46:04
Gerg? - Kanadai Vizum-topicban ott egy Onnek PONT testhezallo level "Csá-Jóskától", kapja ossze magat, es mutassa meg, milyen is az a "rendes valasz". Hajra......!!!!
Gerg?, 2011-10-04 18:23:22
Nem rád értetem hanem Dr.PdK nevű felhasználóra.
Annamária, 2011-10-04 09:43:22
Nem vagyok bunkó .Köszönöm a választ.
Gerg?, 2011-10-04 06:04:29

Dr.PdK
Miért vagy ilyen bunkó az Emberekkel!
Miért nem lehet normálisan válaszolni?

Gerg?, 2011-10-04 06:00:48

Szia Lengyel Annamária
Gergő vagyok a rokonaid címe:


2275 Rue de la Rivière-du-Berger

Québec
QC
 G1P3N6


 

Telefon szám: (418) 681-2430


Remélem jók az információk.


Annamária, 2011-10-03 11:14:49
De nem látta hogy az Annamária egyben van írva?Azt nem mutatta hogy fizetős.Ha nehezére esik válaszolni ne tegye.
Dr.PdK, 2011-10-03 02:39:05
Anna-Mari : "Itt tartom kezeNben ertekes sorait" (Hofi)... mind a harom TELJESEN AZONOS levelet.
Ezt el tudta kuldeni haromszor, de a Nemzetkozi Voroskereszt csalad-egyesito es szemelykereso szolgalatat Budapesten nem volt kepes EGYSZER SEM megtalalni a TELEFONKONYVBEN. Tovabba az On haromszor megismetelt levele elotti masodik hozzaszolas SZINTEN ezt mondja. Ha pedig "segitseg keres" cimen megrendelest adott fel szemelykeresesre, akkor viszont nem talalom a fizetes modjat....
Nos, foglaljuk ossze: a Voroskereszt nem jutott eszebe, visszaolvasni nem kivan, fizetni nem akar, marad a telefonkonyv, mit szol hozza...?

Telefonszam: (418) xx1-xxx0
Cim: xxxx Rue xx xx xxxxxxx-du-xxxxxx

Québec

QC
 G1P-3N6
...en is elkuldjem haromszor?... a telefonszam es cim VALODI !!!!







Tartományok: Alberta, Brit Columbia (British Columbia), Manitoba, Ontario, Prince Edward-sziget (Prince Edward Island), Québec, Saskatchewan, Új-Brunswick (New Brunswick), Új-Skócia (Nova Scotia), Újfundland és Labrador (Newfoundland and Labrador),
Területek: Északnyugati Területek (Northwest Territories), Nunavut, Yukon terület (Yukon Territory),
Városok: Calgary, Edmonton, Fredericton, Halifax, Iqaluit, Montréal, Ottawa, Regina, Saskatoon, St. Albert, Toronto, Vancouver, Victoria, Whitehorse, Winnipeg, Yellowknife,
Nemzeti parkok: Nahanni Nemzeti Park, Wood Buffalo Nemzeti Park, Yoho Nemzeti Park,

Impresszum | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat | Kanada