Nemzeti parkok Fórum
Általános információk Tartományok és területek Városok Apróhirdetések





Fórum » Kanadai magyarok

» Új hozzászólás írása

kiskuba, 2010-11-08 22:19:40
sziasztok!valaszolok a normalis kerdesekre!juhasz.peter21@freemail.hu vagy fent vagyok facebook-on!peter juhasz!
kiskuba, 2010-11-08 22:19:20
sziasztok!valaszolok a normalis kerdesekre!juhasz.peter21@freemail.hu vagy fent vagyok facebook-on!peter juhasz!
Zsolti, 2010-11-08 20:45:12
Hi!
Lenne egy kerdesem Gaborhoz.
Lattam azt irtad tudsz Torontoban munkat magyarok mellett.
Erdeklodni szeretnek,hogy milyen munkat kinalnak,meg nem dolgozhatok
mert meg nincsen hatarozat az ugyemben(sponsoralas)csak erdeklodom.

Koszonom
Zsolti
, 2010-11-05 21:24:01
Gábornak üzenem.Elősször is nem illegálisan szeretnék munkát vállalni hanem legálisan, Azt gondolom,hogy ha nem lennének műtőssegédek akkor nem tudnának az orvosok megoperálni.Ahhoz,hogy az egészségügy jól működjön kell a kisegítő személyzet.Ja,és a világ fejlett országaiban az egészségügyben nem lehet illegálisan dolgozni.
Gabor, 2010-11-04 21:41:17
"szalontai81@freemail.hu" - szamara,

Azon gondolkodom, hogy milyen erzes volna szamomra az, ha en fekudnek a Péterfy Sándor utcai kórház egyik mutojenek asztalan, es a mutos-seged egy illegalisan Magyarorszagon tartozkodo es szinten illegalisan munkat vallalo, magyarul nem beszelo "segedero" lenne?

Udvozlettel: Gabor
, 2010-11-04 19:04:23
Sziasztok!A családommal szeretnék munkát vállalni Kanadában.Műtőssegédként szeretnék dolgozni, de más munka is érdekel.Sajna csak gyenge alapfokon beszélek angolul.Szívesen fogadnánk Kanadában élő Magyarok segítségét is.szalontai81@freemail.hu
Gabor, 2010-10-30 21:46:05
http://fredericton.kijiji.ca/f-jobs-W0QQCatIdZ45
Gabor, 2010-10-30 21:44:37
http://fredericton.kijiji.ca/f-jobs-W0QQCatIdZ45
HERA, 2010-10-30 20:57:38
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni nekem, New Brunswick Frederictonba munkát ajánlani,bármilyen, női munka érdekelne!..CimJuditb.nszki@gmail.com
HERA, 2010-10-30 20:56:48
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni nekem, New Brunswick Frederictonba munkát ajánlani,bármilyen, női munka érdekelne!..CimJuditb.nszki@gmail.com
HERA, 2010-10-30 20:56:27
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni nekem, New Brunswick Frederictonba munkát ajánlani,bármilyen, női munka érdekelne!..CimJuditb.nszki@gmail.com
HERA, 2010-10-30 20:56:05
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni nekem, New Brunswick Frederictonba munkát ajánlani,bármilyen, női munka érdekelne!..CimJuditb.nszki@gmail.com
HERA, 2010-10-30 20:55:42
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni nekem, New Brunswick Frederictonba munkát ajánlani,bármilyen, női munka érdekelne!..CimJuditb.nszki@gmail.com
HERA, 2010-10-30 20:51:39
tonyo, 2010-10-30 14:38:04
Tamas vagyok!En is mint sokan szeretném megprobalni a letelepedést kanadában!Jelenleg angliában élek a barátnommel és meg szeretnénk probálni egy másik országot is és szerintem Kanada jo lenne nekunk!
Felvázolom a helyzetunket:

A barátnom noémi jelenleg fogorvosi aszisztens angliában 13 éve él kint az angollal természetesen nincs gondja gyakorlata is van elég sok itt angliában!
De o szeretne elvágezni egy másik szakmát is szájhigénikus ehez kb 1 évet kell tanulnia magyarországon amit jovore szeretne elkezdeni!(ezért gondolom hogy a kanadádan letelepedés kb 2 év nekunk de azért irok mert szerintem minnél elobb el kel kezdeni a tájékozodást)
Szoval szerintem neki jo esélye van hogy megkapja a letelepedési engedélyt!

Ami engem illet a szakmám asztalos kb 3 év magyarországi gyakorlattal itt angliában gyárakban és jelenleg mcdonalds-ban dolgozom az angolom eros alapfok de tanulok es mire oda kerul a sor szerintem jo kozépfok társalgási szintre el fogok jutni!
A gondot magamnál látom elég kevás eséjt látok arra hogy megkapjam az engedélyt!!

Én 25 éves vagyok Noémi 30 gyerek nincs!

Soval a helyzetunk ez!Egy pár kérdésem is lenne ha tudna válaszolni nagyon megkoszonném!

1:On szerin mekkora az eséjunk a letelepedésre?

2:Ha csak az egyik fél kapja meg az engedélyt csak a házastársát viheti magával ill nézik e hogy miota házasok a kérelem elott vagy után számit e ez?

3:Csak ugy kaphat engedély az ember ha már elorre talált kint munkát?Vagy munka nélkul is kap engedélyt ha a szakmája megfelel es kint tud munkát keresni?

4:Még egy kérdés mennyi a koltsége az embernek kanadában? étel?
albérlet?
rezsikoltség?
auto?
esetleges biztositások?

5:Szoval ugyaz élet?és menyi a fizetés minimal bér ill ha mind a ketten a szakmánkban tudnánk elhelyezkedni kb mennyi lenne a kezdofizetésunk?

6:Kb mennyi ido a papirok elintézése?mennyit számoljon rá az ember?
Választ koszonom!!
Tartományok: Alberta, Brit Columbia (British Columbia), Manitoba, Ontario, Prince Edward-sziget (Prince Edward Island), Québec, Saskatchewan, Új-Brunswick (New Brunswick), Új-Skócia (Nova Scotia), Újfundland és Labrador (Newfoundland and Labrador),
Területek: Északnyugati Területek (Northwest Territories), Nunavut, Yukon terület (Yukon Territory),
Városok: Calgary, Edmonton, Fredericton, Halifax, Iqaluit, Montréal, Ottawa, Regina, Saskatoon, St. Albert, Toronto, Vancouver, Victoria, Whitehorse, Winnipeg, Yellowknife,
Nemzeti parkok: Nahanni Nemzeti Park, Wood Buffalo Nemzeti Park, Yoho Nemzeti Park,

Impresszum | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat | Kanada