Nemzeti parkok Fórum
Általános információk Tartományok és területek Városok Apróhirdetések





Fórum » Kanadai munka

» Új hozzászólás írása

Linda, 2017-07-14 17:26:36

T. Dave24,

Nem konnyu azt nekem megerteni, hogyan kaphatott permanent resident statuszt nyelvtudas es komoly szakmai vegzettseg es tudas nelkul... van valamilyen vizuma egyaltalan?

Szabad tudnom, hogy milyen jogositvanya van es melyik kategoriara? Talan evvel kozelebb juthatunk egy elfogadhato munkahoz. Szinte mindig hiany van ilyen-olyan soforokbol.

Udv: Linda

Dave24, 2017-07-14 17:17:38
Köszönöm Linda! Sokat böngésztem már a kijiji-t, de nagyon nehéz olyat találni, ahol nem feltétel a jó nyelvtudás és a tapasztalat...
Linda, 2017-07-14 04:23:55

T. Dave24

https://www.kijiji.ca/b-jobs/gta-greater-toronto-area/c45l1700272

Dave24, 2017-07-14 02:00:50
Sziasztok! Munkát keresek Torontoban kevés nyelvtudással! 7 hónapja vagyok itt permanent resident-ként!  Bármilyen lehetőség érdekelne! Aki tudna segíteni kérem itt írjon!:)
Petra, 2017-07-13 16:24:18
_div_Jó lenne egy megbízható ügynökséghez fordulni, mert csak úgy  "egyedül" nem szívesen indulnék. Jó volna egy megbízható közvetítő._/div__div_
_/div__div_Van most egy cég, akikről nemrég hallottam, ha jól emlékszem www.kiviszlek.com a nevük. _/div__div_Ismeri őket valaki?_/div__div_Ha tudnátok róluk írni egy kicsit, azt nagyon megköszönném._/div_
Petra, 2017-07-13 16:22:32
_div_Sziasztok,_/div__div_
_div_Jó lenne egy megbízható ügynökséghez fordulni, mert csak úgy  "egyedül" nem szívesen indulnék. Jó volna egy megbízható közvetítő._/div__div_
_/div__div_Van most egy cég, akikről nemrég hallottam, ha jól emlékszem www.kiviszlek.com a nevük. _/div__div_Ismeri őket valaki?_/div__div_Ha tudnátok róluk írni egy kicsit, azt nagyon megköszönném._/div__/div__div_
_/div_
Linda, 2017-06-26 16:16:39

Kedves Peter17,
A magyar allampolgarok AZONOS feltetelekkel vallalhatnak munkat Kanadaban, mint a kanadai allampolgarok Magyarorszagon... SEHOGY... illetve CSAK MUNKA-VIZUMMAL. EZERT nem talalnak munkat Kanadaban "CSAK UGY" a magyarok...

Alljon itt egy teljesen vad, a valosagtol kisse "elrugaszkodott" megoldas:

1) Felesegul venni egy kanadi leanyzot(elete legrosszabb dontese lesz!!!)
2) Amikor mar legalisan tartozkodik Kanadaban(permanent resident), kivaltani a kamionos jogositvanyt. Nem olcso...!
3) A magyar, kamionos fizetes 5-7x-eset keresheti...
4)Sem a gyonyoru magyar anyanyelvben, sem a "bovli" angolban nincsenek arra szavak, hogy mennyit es MILYEN KEMENYEN KELL DOLGOZNI, hogy elerje ezt a jovedelmet. Akar egeszsegromlasa is lehet ettol a munkatol...!!!  ...
5) ...viszont valtozatlanul nem kell ertenie semmihez sem... :-)
Udv: Linda

Peter17, 2017-06-26 15:18:07

Kedves kanadai magyarok.

Milyen munkalehetősége lenne egy 36 éves férfinak majdnem anyanyelvű szintű angoltudással? Már 17 évesen megvolt a középfokú és az elmúlt 13 évet filmfordítással töltöttem, szóval angoltudással nincs baj. Sajnos, viszont nincs szakképzettségem, de a mostani életemmel le akarok számolni és sokféle munkát hajlandó lennék elvállalni. Van B kategóriás jogsim és közel 20 éves vezetői gyakorlatom.

Ha valaki tud valamit, akkor a címem nnereus@hotmail.com

Nagyon köszönöm.

Péter

Ria, 2017-06-01 11:59:47
Kanadában keresek  Házvezetönöi, idösgondozói , gyermekfelügyelöi állást . Nagy gyakorlattal alapfpku angol tudással. választemailben várok ria.nagy@freemail.hu ra,
Ria, 2017-06-01 11:57:40
Kanadában keresek  Házvezetönöi, idösgondozói , gyermekfelügyelöi állást . Nagy gyakorlattal alapfpku angol tudással. választemailben várok ria.nagy@freemail.hu ra,
Anna, 2017-05-12 13:34:27

Sziasztok!

Kanadában keresek idős gondozói munkát bentlakással, alap angol és haladó német nyelvtudással, szociális végzettséggel, sok éves gyakorlattal. Ha valaki tudna ilyet, kérem segítsen

mata mark, 2017-04-23 14:55:36

szia mark vagyok es siket vagyok 

szeretlek ott kanada!!!!

zoci1995@gmail.com 

uvd mark  

Kredencz, 2017-03-08 13:05:37

Elnézést nem írtam le az elérhetőségem.😊

nagyferenc40@freemail.hu,vagy +36702431896

Köszönöm. 

Kredencz, 2017-03-08 13:04:01

Elnézést nem írtam le az elérhetőségem.😊

nagyferenc40@freemail.hu,vagy +36702431896

Köszönöm. 

Kredencz, 2017-03-08 12:58:06

Üdvözlök Minden Kedves Kanadai Magyart és Kanadait!

Gépkocsivezetői munkát keresek Torontóban,kicsi angol tudással de annál több vezetői gyakorlattal.

Kérem a kanadai magyar testvéreket amennyiben tudnak segítsenek egy boldogulni kivánó,katonaviselt magyar állampolgárnak.A jogosítványom a busz kivételével minden kategóriára jó és 30.-éve gyakorlom a szakmám.

Hiszek Istenben,és Szombatonként a Hetednapi Adventista gyülekezetben járok.

Köszönöm megtisztelő figyelmüket!

Tisztelettel. Nagy Ferenc 

Tartományok: Alberta, Brit Columbia (British Columbia), Manitoba, Ontario, Prince Edward-sziget (Prince Edward Island), Québec, Saskatchewan, Új-Brunswick (New Brunswick), Új-Skócia (Nova Scotia), Újfundland és Labrador (Newfoundland and Labrador),
Területek: Északnyugati Területek (Northwest Territories), Nunavut, Yukon terület (Yukon Territory),
Városok: Calgary, Edmonton, Fredericton, Halifax, Iqaluit, Montréal, Ottawa, Regina, Saskatoon, St. Albert, Toronto, Vancouver, Victoria, Whitehorse, Winnipeg, Yellowknife,
Nemzeti parkok: Nahanni Nemzeti Park, Wood Buffalo Nemzeti Park, Yoho Nemzeti Park,

Impresszum | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat | Kanada